معرفی

BasisCore چیست؟

BasisCore یک پروژه چند زبانه است که در سال 2006 شروع به کار کرد. هدف آن طبقه بندی داده ها و تسهیل رویکرد اطلاعات، براساس روش جدیدی از ورود اطلاعات است که در آن اطلاعات هم برای ماشین و هم برای انسان قابل درک است. در واقع، BasisCore بر اساس واژگان تجاری شما، یک ساختار خاص را در وب سایتتان، فراهم می کند. اعمال این ساختار، بازدید وبسایت شما را افزایش می دهد و هر درخواست کننده (نه تنها موتورهای جستجو) را قادر می سازد تا به راحتی به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

BasisCore برای شما فراهم میکند

به عنوان صاحب کسب و کار با ساختار منحصر به فرد در ارائه داده های خود، باعث می شود حتی یک کاربر را از دست ندهید.

به عنوان یک کاربر معمول با سرعت فوق العاده و جستجوی پیشرفته، به شما این امکان را می دهد،که آنچه را که دقیقا برای استفاده روزانه خود نیاز دارید، بدست آورید.

به عنوان یک ارائه دهنده داده با دسترسی به اقیانوس اطلاعات طبقه بندی شده، می توانید از آن به عنوان یک منبع معتبر و فراگیر برای اتصال کاربران به صاحبان مشاغل، و کسب درآمد استفاده کنید .

چرا baseCore؟

با توجه به افزایش اهمیت وب معنایی، پروژه های متعددی مانند schema.org، RDFa، Microformat و غیره شروع به کار کرده اند. این پروژه ها عمدتا توسط شرکت های غول پیکر مانند گوگل و یاهو اداره می شوند و به اندازه کافی برای وب سایت های غیر انگلیسی عملی نیستند. BasisCore یک پروژه برجسته است که به طور خاص برای وب سایت ها در هر زبان، طراحی شده است.

BasisCore چگونه کار می کند؟

پس از پر کردن فرم درخواست و تعیین زمینه کاری خود، با استفاده از آن، یک ساختار تخصصی (schema) دریافت خواهید کرد و پس از ثبت URL خود در BasisCore، تمام داده های شما در اولین و جامع ترین بانک اطلاعاتی چند زبانه ذخیره می میگردد. با پیوستن به BasisCore شما آن را غنی تر می کنید و در مقابل بازدید وب سایت شما، بدون پرداخت هیچ هزینه ای افزایش می یابد. BasisCore سازگار با هر نوع برنامه نویسی، طراحی گرافیکی و رابط کاربری است، بنابراین نیازی به تغییر در وب سایت شما نیست. اگر زمینه کاری شما تاکنون در BasisCore گنجانده نشده است، به ما اطلاع دهید تا آن را در اسرع وقت ایجاد کنیم. از آنجا که BasisCore قصد دارد به طور کامل، دقیق و به روز باشد، اضافه کردن schema های جدید و همچنین گسترش واژگان آن اجتناب ناپذیر است ، بنابراین شما از هرگونه تغییرات مطلع خواهید شد.

قوانین وشرط ها

BasisCore تحت مجوز Creative Commons Attribution 4.0 است، بنابراین هرکس مجاز است از BasisCore آزادانه استفاده کند. با پیوستن به BasisCore، شما انرا در وبسایت خود بدون نیاز به ایجاد تغییری خواهید داشت و باید به عنوان مخترع این ساختار آنرا به ما ارجاع دهید.